• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Forklift Kiralama


FORKLİFT KİRALAMA

Yurtdışında Bir Hayli Yaygın Olan Ve Ülkemizde Artık Daha Hızlı Yaygınlaşmaya Başlayan Forklift Kiralama Firmanızın Forklift İhtiyacını Karşılamanın Bir Diğer Yoludur. Firmaların Forklift Kiralama Tercih Etmelerindeki Başlıca Sebepleri Aşağıda Sıralayabiliriz.
- Forklift Kiralama Bedeli Belli Olduğundan Yıllık Forklift Kiralama Bütçesini Önceden Ve Kesin Olarak Hesaplayabilirler.
- Forkliftlerin Bakımı Ve Tamiri İçin Fazladan Eleman Bulundurmak Zorunda Kalmazsınız.
- Forkliftin Arıza Yapması Durumunda Kendi Asıl İşini Bırakıp Servis Aramakla Zamanını Boşa Harcamamış Olursunuz. Portif Fiyatları Nasıl Olmalı.
- Belli Bir Süreyi Aşan Arıza Durumlarında Makinenin Tamir Edilmesini Beklemez. Yerine Verilen Makineyi Kullanarak İşini Aksatmassınız.
- Forklift Kira Bedellerini Gider Olarak Gösterebilirsiniz.
Ve Bunun Benzeri Sebepler Günümüzde Kiralamaya Olan Talebi Arttırmıştır. Kiralama Yaparken Konusunda Profesyonel Çalışan Firmaları Tercih Etmekte Yarar Olacaktır. Günümüzde Hızla Gelişen Kiralık Forklift Sektörüne Katılan Tecrübesiz Firmalar Uygun Forklift Kira Fiyatları Bedelleri İle İş Makineleri Kiralamakta Ancak Servis Ve Yedek Parça Gibi Konulardaki Sıkıntıları Nedeniyle Firmalara Kaliteli Hizmet Vermekte Zorlanmaktadırlar. Bu Yüzden Kiralamayı Yapan Firmanın Servis Ve Yedek Parça Departmanlarının Tecrübe Durumu Araştırılmalı, Hizmet Verdiği Yeri Görülmelidir. 

Kiralık Forklift Çeşitleri
İş Makineleri Çalışma Koşullarınıza Ve Yapacağınız İşin Niteliğine Göre Değişen Forklift Tiplerinin Tamamına Göre Dizel Forklift, Lpg Li  Forklift  Ve Elektrikli Forklift Yani Akülü Forklift, Transpalet Olarak Kiralama Yapabilirsiniz. Sizin İçin En Uygun Ve Ekonomik Forklift Fiyatları ve Seçenekleri İçin Lütfen Bilgi Alınız. 

İstif Makinesi
İstifleme Makinesi,  Hidrolik Transpalet  Yükleri Yerden 5–100 Cm Kaldırarak Yatay Olarak Taşıyıp İstif Yapmaya Yarayan Araçlardır. Kol Gücüyle Çalışan İstif Makinaları Hidrolik Pompa Vasıtasıyla Kaldırma Yapabilir. ... İstif Makinesi Hidrolik İnsan Gücüyle Çalışan, Elektrikli İstif Makinesi Ve Akülü İstif Makinaları Tipleri Vardır.

Transpalet ( El Forklifti )
Transpaletler İnsan Kontrollü Veya Akülü Transpalet İnsan  Gücüyle Çalışan Araçlardır. Paletlere Yüklenmiş Malzemeleri  Hidrolik Pompa Gücüyle Kaldırarak Tekerlek Üzerinde Yatay Olarak Taşımaya Yarayan Araçlardır.. Çeşitli İşler İçin Özel Olarak Yapılan Makaslı Transpalet, Kısa Transpalet,Uzun Transpalet, Transpalet Çeşitleri Olarak Elektrikli Transpalet, Akülü Transpalet, Biglift Transpalet, Şarjlı, Terazili Transpalet, Çeşitleri Bulunabilir.

Kiralama Seçenekleri Yapacağınız İşin Niteliğine Göre Değişmektedir.
Kısa Vadeli Kiralama
Saatlik Forklift Kiralama, Günlük Kiralık Forklift, Palet Bazında Forklift Kiralama, Kamyon - Tır Bazında Forklift Kiralama, Haftalık Forklift Kiralama, Rampalı Forklift


Forklift Operatörü Varsa  Sadece Forklift de Günlük Kiraya Verilir.

Forklift Kiralamada Forklift İn Tamir Bakım Ve Arızaları Firmamıza Aittir. Forklift Operatörü Hatalarından Firmamız Sorumluluğunda Değildir.

Forkliftler Ehil Kişilerce Kullanılmalıdır. Forklift Operatörlerinin Kanunen Forklift  Operatör Yetki Belgesine Veya Forklift Ehliyeti Sahip  Olmaları Gerekir. Forklift Operatörü, Forklift İş Güvenliği Kurallarına Uymak Zorundadır

 Uzun Vadeli Kiralama

Aylık Forklift Kiralama, Yıllık Forklift Kiralama, Sezonluk Kiralık Forklift

Kiralama Seçeneklerinden Birini Kullanarak Forklift Operatörü İle Yada Operatörsüz Kiralama Yapabilirsiniz.


Kiralık Forklift Hizmeti Verdigimiz Bölgeler

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret194576